19.10.2014r.

Zapraszamy do zapoznania się z recenzją w High Fidelity naszego flagowego modelu gramofonu F901 VIOLIN.

„...Violin niemal wzorcowo ukazuje jedną z możliwości, polegającą na dogęszczeniu i ociepleniu dźwięku. Przy czym bez wycofania góry bardziej niż to jest konieczne. Ta ostatnia wydaje się wręcz na równi z resztą pasma, tyle że jest słodka, gęsta i dźwięczna. Ale dźwięcznością pochodzącą od masy, głębokości, a nie od szybkiego uderzenia…..
….Można ten dźwięk scharakteryzować w kilku słowach i dopiero w ich ramach dalej różnicować. Każda płyta ma głębię i „wagę”. Z Violą nie ma płyt lekkich i błahych. To oczywista homogenizacja przekazu, ale jaka! Z Foniką nie ma płyt ostrych i jaskrawych. Nie mam wątpliwości, że to podciąganie płyt pod ten sam mianownik. Dający jednak niesamowity komfort w odsłuchu nawet starych, słabych technicznie płyt. Wszystko jest tu gładkie i ładne. I wreszcie, z polskim gramofonem nie ma płyt suchych. Bo zawsze jest mocny niski środek i wyższy bas. A cały przekaz opiera się na głębokim, mającym przyjemną barwę fundamencie…""

Zapraszamy do przeczytania artykułu:

http://www.highfidelity.pl/@main-2192&lang=

 

04.12.2012r.

Test gramofonu F-600 w magazynie "6moons.com"

 

Z przyjemnością informujemy, że test gramofonu Fonica F-600 ukazał się w największym magazynie Audio na świecie - "6moons.com".

"...The F-600 is rich, dense and strong. It differentiates various recordings nicely and makes the good ones sound remarkably good."

Zapraszamy do przeczytania artykułu:

http://6moons.com/audioreviews/fonica/1.html

 


07.11.2012r.

Blog "Stereo i Kolorowo" :  "Gramofon Fonica F-600 firmy Audio-Fonica"

"Nie inaczej jest w Fonica F-600 – jego dźwięk wzięty (słuchany) w całości jest koherentny, brzmiący porywająco, energetycznie i wiarygodnie. Jest wystarczająco detaliczny, z wyborną (i dociążoną) podstawą basową, na której mocno spoczywają inne zakresy..."

 

Do zapoznania się z resztą recenzji zamieszczonej na blogu http://stereoikolorowo.blogspot.com/  zapraszamy tutaj

 


31.10.2012r.

Fonica F-800  Mosiądz w granicie zatopiony

"...ponieważ zaliczam F-800 do ekstraklasy, w której porównujemy mistrzów."

Fragment recenzji gramofonu F-800 na łamach magazynu Audio. Zapraszamy do zapoznania się z całym artykułem na stronie www.audio.com.pl

 


24.10.2012r.

Szanowni Państwo,

 

Na łamach Hifidelity.pl można przeczytać pierwszą recenzję Gramofonu Fonica F-600.

"Ważne jest jednak to, jak gramofon brzmi jako całość, nie jego poszczególne składowe. A F-600 jest pod tym względem naprawdę udanym gramofonem."

 

Zapraszamy do zapoznania się z całą recenzją tutaj


 

Pobierz materiały informacyjne na temat naszych produktów.

Jesteś dziennikarzem? Zapraszamy do współpracy.